Gelecekteki Farkınız

Robicoin Resmi Blog Sayfası

BİTCOİN CÜZDAN ÖNERİSİ


11.08.2018

BİTCOİN CÜZDAN ÖNERİSİ

Bitcoin, sanal devrim olarak adlandırılan bir hareketi başlattığı için çok önemli. Devlet ve bankalar sisteminin dışında kalarak, sıradan vatandaşların da para üretebileceğini ve bunun da değeri olabileceğini” bitcoin” evreni kanıtladı; bu değişim devrim niteliğinde. Teknik açıdan da insanlığın çok yol almasına sebep oldu.

Bitcoin’in bir sanal teknoloji olan maddi kaynağa ilişkin Dünya’nın her bir yerinde insanların zihinlerinde ki düşüncelerini değiştirmesi yanısıra, şu anda devletlerin bastığı paralara (“Fiat” kelimesi kullanılıyor bunlar için) yol çıkarımı bir yatırım olanağı olduğunu görüyoruz. Madenciliğinin devir yahut büyük ölçüde Çin’e kaymış olmasından dolayı, Bitcoin’in dünya geleceğinin riskli olup olmadığı tartışılabilir ama bence tek başına bu bile yetmeyeceğini sürekli gelişim içinde olmasına yardımcı olduğunu göstermektedir, yani dev bir ülkenin bu alanda deneme olarak algısal denebilecek sistemin üzerine yatırım yapmış olması bile çok kayda değer bir hadise.

Dünya genelinde bir devrim niteliği olarak algılanan ve bu algının sabit seviyede ki insanlara bile bir umut olması ayrı bir dünya insanların artık devletlerin kendileri üzerinden kazanç sağlama döneminin son bulduğunu ve ayrıca bunun üzerinden Bitcoin ile madencilik evresinde zengin olabileceklerini görmektedirler. Bitcoin demişken bunun cüzdanı yok mu? Var tabi ki ve sistem kurnazlarından kolayca kurtulmanın en iyi yollarından bir tanesi resmi satış sitelerin sağlamış oldukları hesaplardır. Araştırmalar sonucunda en iyisi olarak görünen https://robicoin.com/#/ sitesi üzerinden sizlere sağlamış oldukları 7/24 hizmet anlayışı ile en güncel ve korunaklı sitelerden bir tanesi olduğu gözükmektedir.