Gelecekteki Farkınız

Robicoin Resmi Blog Sayfası

En Güvenilir Bitcoin Borsası


17.10.2018

    Bitcoin, dijital bir para birimidir ve kripto para birimlerindendir. Tıpkı Türk Lirası, Amerikan Doları ve Euro gibi internet ortamında yapabileceğimiz alışverişler için ödeme aracı olarak kullanılmaktadır. Bu para birimlerinden farkı ise, para otoriterlerinden bağımsızdır. Yani hükümetlerin kararlarıyla değil bitcoin ağının kontrolüyle miktar artışı yapılır. Günümüzde Bitcoin en değerli kripto para birimidir.

 

 Bitcoin Nasıl Kullanılır ?

 

            Bitcoin ile işlem yapmak için güvenilir bir sanal ortamda sanal cüzdan oluşturmak yeterlidir. Üstelik bu işlemi bilgisayar, tablet ya da telefondan yapmak kolaydır. Bir sanal cüzdanla işlem yapılabileceği gibi bunun bir sınırı olmadığı için birden fazla sanal cüzdan da kullanılabilir. Elde edilen bu sanal cüzdanla para gönderilebilir ve alışveriş yapılabilmektedir.

 

 Güvenilir Bitcoin Borsası

 

            Her ne kadar sanal cüzdan oluşturulurken özel bilgiler istenmese de internet ortamında olası bir dolandırıcılığa karşı dikkatli olunmalıdır. Bitcoin satın alınıp işlem yapılacak sitenin güvenirliliği herhangi bir sorunla karşılaşmamak için önemlidir. Günümüzde söz konusu sitelerin sayısıyla birlikte güvenilir bitcoin borsası bulmanın da önemi artmıştır. robicoin.com Bitcoin işlemleriniz için tavsiye edilen sitedir.