Gelecekteki Farkınız

Robicoin Resmi Blog Sayfası

En İyi Bitcoin Borsası Hangisi


10.10.2018

Robicoin, güvenilir bir bitcoin borsa şirketidir. Robicoin, şeffaf bir hizmet anlayışıyla "Robicoin teknoloji a.ş" unvanı ile Ankara'da kendi ofisinde faaliyet gösteriyor. Ayrıca robicoin ülke geleceği açısından blockchain teknolojisinin gelişimini de destekliyor. Blockchain teknolojisinin ülkemizde yaygın hale gelmesi için sahip olduğu rbc'nin %25 ini blockchain teknolojisi geliştirme vakfına bağışlıyor.

 

 Robicoin Bitcoin Borsası Nasıl İşliyor

    Bitcoin para kullanıcılarının bir çoğu Türk bitcoin borsası hizmet sıkıntısı, gecikme yaşanması, yüksek komisyon oranları gibi sorunlardan şikayetçidir. Robicoin, kaliteli hizmet anlayışı ile bu problemlere çözüm üretmeyi ilke edinmiştir. Diğer bitcoin borsalarında verdiğiniz yüksek rakamlı komisyonların aksine robicoin de binde bir buçuk oranında düşük bir komisyon ödersiniz.

 

            Robicoin, bitcoin borsası kullanıcılarının litecoin, bitcoin, dash, dogecoin ve ethereum gibi kripto para birimleri üzerinden üzerinden işlem yapmasına olanak sağlıyor. Şirket 2 ayda bir borsaya yeni kripto paralar ekleyeceğini de belirtiyor.

 

            Robicoin.com da alış satışlardaki komisyon oranının tümü %0.15'tir. Kullanıcılar komisyon ödemesinde robicoin token kullanırsa verecekleri komisyon üzerinden %50 indirim sağlarlar. Sisteme kendi referansları ile üye yaptığı kişilerin ödediği komisyonun da %25'ini kazanıyorlar.

 

 Robicoin Güvenilir mi?

Robicoin sürekli güncellediği uzman alt yapısı ile güvenilir bir bitcoin borsasıdır. Sahip olduğu geniş çalışma kadrosu ve teknolojisiyle müşteri hizmeti gecikmelerini de ortadan kaldırıyor. Ayrıca binde bir buçuk olan düşük komisyon hizmeti ile de diğer bitcoin borsalarından daha çok tercih ediliyor. Robicoinde yaptığınız borsa işlemleri güvenli bir biçimde gerçekleşir.