Gelecekteki Farkınız

Robicoin Resmi Blog Sayfası

Ethereum Alım Satım Nasıl Yapılır


16.08.2018

Ethereum Alım Satım Nasıl Yapılır?

Dünyanın nın, Litecoin, Ethereum ve daha fazlası gibi kripto para satın almak ve satmak için önde gelen perakende alışveriş sitesi. ABD, Avrupa, İngiltere ve Kanada'da eter satın almanın en kolay ve en hızlı yolu sitemizdir. Kayıt işlemi hızlı ve web sitesi kullanımı kolaydır. Takas yoluyla Ethereum satın alma işlemi basittir. Bir kez Ethereum satın alırsanız, sonraki göreviniz daha yüksek bir fiyata Ethereum Satmaktır. Ethereum borsaları burada hayati bir rol oynuyor. Ethereum borsalarında biraz daha yüksek fiyata Ethereum satabilirsin. Ticaret her zaman kolay değildir. Eğer Ethereum ticaret yapılır nasıl hakkında iyi bir anlayış ve doğru bilgiye sahip gerekir. Ethereum ile işlem yapan Ethereum sitelerinde hesap açmak ve bu hesapları onaylatmak gerekiyor. Hesabınızın ilk aşamada onay alması için kimlik bilgileri veya pasaport ehliyet gibi belgeler istenebilir gerekli koşullarda ise fatura talep edilebilir. Ethereum borsalarında hem yurt içi hem yurt dışında sağlayan birçok firma mevcuttur.

 İşlem yapabilmek için en az 1 ETH yani 1 Ethereum olması gerekiyor. Bu alt sınır siteden siteye değişmektedir. Ethereum cüzdanı ‘na sahip iseniz bu adımları atlayın. Ethereum bozdurma işlemini sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Bozdurma işlemleri ticaret borsasında değişiklik göstermektedir. Ethereum son durum Alış 2,143,39 TL Satış 2,147.69 Ethereum son dönemlerin hızla yükselen kripto parasıdır. Uzun vade de yatırımcılar ve satıcılar Ethereum ağı üzerinde alım satım işlemlerini kolaylıkla sağlayabilir. Ethereum ortak kurucusu Vitalik bir örnek olarak Leonardo Da Vinci nin Salvator mundi müzayede sağladı. İnternetten rastgele birine para vereceksin ve parayı alıp gidecekler.

Cryptocurrency Madencilik için ekipman önde gelen üreticisi, Bitmain resmen Antimmer E3 satış duyurdu, Cryptocurrency Ethereum ikinci büyük sermaye için ASIC-Miner. Sitemiz üzerinden hem bitcoin hem Ethereum satın alabilir veya bozdurabilirsiniz. Düşük komisyonlarla tüm müşterilerimiz memnuniyet garantisi altındadır. Sağ alt köşede bulunan canlı destek hattından veya whatsapp hattımızdan detaylı sorular sorabilirsiniz müşteri temsilcimiz müşteri memnuniyeti acısından tüm sorularınıza cevap verecektir. Altcoin, bitcoin transferlerini sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla sağlayabilirsiniz eğer fiyat sizin için uygunsa satma işlemleri ve borsaya coinlerinizi açabilirsiniz. 7/24 satın alma ve satma işlemleri anlık olarak gerçekleştirilebilmektedir. Ethereum ile para kazanmak al sat yapmak bankacılık uygulamalarına ve forex sitelerine benzer borsa işlemiyle aynıdır. Ethereum borsa endeks olup anlık kur takibini görebilirsiniz. Alım satım yaparak para veya Ethereum kazanmak isteyenler Ethereum yükseliş ve düşüşlerini takip etmeleri gerekiyor.

 

Ethereum Bilgisayarı Nedir?

 

Cryptocurrency Madencilik için ekipman önde gelen üreticisi, Bitmain resmen Antimmer E3 satış duyurdu, cryptocurrency Ethereum ikinci büyük sermaye için ASIC Miner. Antminer e3 ün ana özelliği Ethereum da kullanılan Ethash algoritması ve diğer bazı kriptokurrencies algoritmasıyla yapılan çalışmadır. Bitmain Web sitesine göre, cihaz hash, 180mh/s şirket bu rakam gelecekte artacak diye ön görüyor. Antminer e3 ün ağırlığı 13 kg güç tüketimi 800 volt. Yeni cihazın maliyeti 800$, ilk toplu teslim beklenen Tarih 16 Temmuz – 31 Temmuz 2018 olduğu açıklandı. Ödeme olarak, şirket sadece Bitcoin nakit ve USD olarak ödeme isteniyor. Mart ayından itibaren Ethereum Vlad Zamfir fin geliştiricisi asic- miners potansiyel bir fikri üzerine bir anket yaptı. Sonuç olarak, oy verenlerin yarısından fazlası böyle bir girişimi desteklemeye hazır olduklarını ifade etti. 2018 in en sağlam en hızlı ve ev güvenilir Antimmer e3 yani Ethereum bilgisayarı şu anda piyasada en iyi madencilik yapılan bilgisayar unvanına sahiptir.