Gelecekteki Farkınız

Robicoin Resmi Blog Sayfası

Ethereum Nereden Alınır


16.08.2018

Ethereum Nereden Alınır?

Etherium’u anlamak için öncelikle kullandığı teknolojiyi anlamalısınız. Kullandığı teknoloji Blockchain olarak bilinir. Eğer Crypto para alanı için yeni iseniz, ethereum satın almak mağazamızda oldukça kolaydır. Ethereum, Blockchain teknolojisinin evrensel bir uygulamasını sunar en iyi blockhain yani alt coindir. Basitçe söylemek gerekirse, bir Blockchain, birçok bilgisayar tarafından paylaşılan ve işletilen genel bir veritabanıdır. Bu bilgisayarlara düğüm denir. Düğümler, veritabanında bilgi aktarmak ve kriptografi güvenli kod kullanarak doğrulamak için bir dosya içinde birlikte çalışır. Veritabanı birçok farklı düğümler tarafından paylaşıldığı için, düğümlerden biri başarısız, kırılmış veya çalınmış ise kapatılmaz. Bu, merkezi olmayan olarak bilinir, yani bir merkez dışında çalışmaz. İyi haber doğru site adresindesiniz. Ethereum 2015 yılında bulunmuş olup hızlı bir şekilde büyümesi sonucu bitcoin pazarında yerini aldı. 2017 başında, 1 ETH fiyatı az $10 oldu. 

2017’den beri ethereum diğer Bitcoin’lere göre daha hızlı büyüme sağlamış olup 40 kat büyüme ile en hızlı büyüyen bitcoin olarak adını yazdırmıştır. Bitcoin aksine, Ethereum ve bazı benzersiz özellikleri sunmak için inşa edilmiştir sadece satın alınan ve satılan daha çok şey yapabilirsiniz. En çok talep gören ethereum 2018 yılında 15’den fazla büyüme göstermiştir. Ethereum satın almak isteyen ve yeni başlayanlar için en iyi öneri sitemiz olduğunu öneriyoruz. Kullanımı kolay olmasının yanı sıra, Coinbase de en güvenilir isimlerinden biri olan sitemizdir. Şirket ve San Francisco dışında dayanır büyük adı girişim kapitalistler çok sayıda yatırım aldı. Bir ABD merkezli dijital varlık değişimi olarak, şirket de gerekli tüm yasa ve düzenlemelere uyumludur. Sitemiz, 32 ülkede 11 milyondan fazla kullanıcıya dijital para birimi ile 20 milyar dolardan fazla para birimi değişimine ve alım satımına yardımcı oldu. Ethereum fiyatı 1 ETH Alış 2,150,71 TL Satış 2,153,04 TL Dolar üzerinden ise 1 ETH Alış 402.48 $ Satış 403.63 $ olarak şuanki kurdur.

Madencilik için orta sınıf Ethereum bilgisayar veya bilgisayarınız orta sınıf değil ise etherum tarayıcı madenciliği yaparak ethereum kazanabilirsiniz. Ethereum cüzdan açma sitemiz üzerinde bulunan ethereum cüzdan aç sekmesinden ethereum cüzdan açabilirsiniz. Ethereum en yaygın kullanılan bitcoin ve altcoindir dünya çapında her yerde geçmekte olup her yerde bozdurabilirsiniz ve nakit paraya çevirebilirsiniz. Ethereum un madencilik süreci neredeyse bitcoin ile aynıdır. Halk arasında Ethereum çalışan yakıt denir. Bu bilgisayarınızın sabit diskinizde boş alan olması zorunludur. Yaklaşık 30 GB blockchain ve diğer yazılım için yeterlidir. Ethereum madenciliği ile ilgili daha detaylı bilgiyi canlı destek ekibimiz üzerinden ‘de sorabilirsiniz.

 

Neden Ethereum Satın Almalıyım?

Ethereum alayım mı? belki de kendine sormalısın neden Ethereum satın almıyorum. Dünyanın en popüler ikinci kripto parası olmasıyla 2018 de en çok satın alınan ve ticaret borsasında bozdurulan paradır. Ethereum un fiyatı büyük ölçüde arttı. Ethereum kripto paralar arasında hızlı bir şekilde büyüme sağlayan tek kripto paradır günlük yüzde 1,3 büyüme sağlar ve bu kripto paralar arasında en büyük büyüme sağlayan kripto paradır. Alıcı ve satıcı arasındaki anlaşmayı güveni sağlamak için aracı olarak görev yapar. Dijital para borsalarında güvenilirlik son derece önemlidir. Talebin arttığı bir sektörde dolandırıcılığın da boy göstermesi kaçınılmazdır. Borsayı araştırmadan satın alma işlemi yapmak paranızı kaybetmenize neden olur. Bu nedenle ethereum satın almadan önce güvenli bir borsayı kullanmaya dikkat etmekte fayda vardır. Sitemiz güvenirliliği kanıtlanmış bir site olup 24 ülkede hizmet vermektedir.