Hesabımı güvende tutmak için neler yapabilirim?
Hesabınızı güvende tutmak için yapabileceğiniz birkaç şey vardır:

Şifrenizi koruyun. Robicoin şifrenizi internette başka yerde kullanmayın ve asla başkalarıyla paylaşmayın. Kolay tahmin edilebilecek bir şifre kullanmayın. Adınızı veya yaygın kelimeleri kullanmayın. Güçlü bir şifre oluşturma hakkında daha fazla bilgi alın.

Giriş bilgilerinizi asla paylaşmayın. Sahtekarlar Robicoin'e benzeyen sahte internet siteleri oluşturarak e-posta adresiniz ve şifrenizle giriş yapmanızı isteyebilir. Giriş bilgilerinizi girmeden önce internet URL'sini mutlaka kontrol edin. Şüphe duyduğunuzda, Robicoin'e gitmek için tarayıcınıza www.robicoin.com yazın. Şifre tuzaklarının önüne geçme hakkında daha fazla bilgi alın.

Başkalarıyla paylaştığınız bir bilgisayarı kullandıktan sonra Robicoin'den çıkış yapın.

Kötü amaçlı yazılımlara karşı dikkatli olun. Bir bilgisayara veya cihaza kötü amaçlı yazılımlar bulaştığında karşılaşacağınız belirtileri öğrenin ve kötü amaçları yazılımları kaldırma hakkında bilgi alın. İnternet tarayıcınızı güncel tutun ve şüpheli uygulamaları ya da tarayıcı eklentilerini kaldırın.

Arkadaşlarınızdan veya tanıdığınız bir şirketten gönderilmiş gibi görünse bile, asla şüpheli bağlantılara tıklamayın. Buna sosyal medyadaki veya e-postalardaki bağlantılar dahildir. Robicoin hiçbir yerden sizden şifrenizi, güvenlik kodunuzu, sms doğrulama kodunuzu, herhangi bir adrese kripto para göndermenizi talep etmez.