Gelecekteki Farkınız

Hızlı İşlem, Düşük Komisyon, 7/24 E-mail Destek, Stabil ve Güvenilir Kripto Para Borsası

NEDEN ROBICOIN?

Güvenli Soğuk Depo
Güvenli Soğuk Depo
Dijital birikimleriniz, internet ağına bağlı olmayan fiziksel bir makinede ve en güvenli ortamlarda güvenle muhafaza edilir.
Çift Aşamalı Doğrulama
Çift Aşamalı Doğrulama
Çift aşamalı doğrulama ile standart şifrenize ek olaran her giriş işleminde yeniden üretilen ikinci şifreyle hesabınız güven altında.
Kesintisiz İşlemler
Kesintisiz İşlemler
Mesai saatleri ve günleri dışında da Türk Lirası ve kripto para yatırma-çekme imkanı sunan finansal yapı.
Güçlü Altyapı
Güçlü Altyapı
Dağınık olarak tasarlanan, dikey ve yatay genişleyebilen mimari sayesinde "pump" anlarında dahi etkilenmeyen altyapı.
Düşük Komisyon Ücretleri
Düşük Komisyon Ücretleri
Hem alım-satımda hem de transfer işlemlerinde Türkiye'nin en düşük komisyonlu dijital para borsası.
7/24 E-mail Destek
7/24 E-mail Destek
Destek ekibimiz yaşayabileceğiniz sorunlar ve merak ettikleriniz için günün her saati iş başında.

Kripto Para Borsası

Borsamız, hizmete girdiği tarihten bu yana en büyük atılımı olan alım satım işlemlerini açmış ve bu atılımla birlikte giderek daha fazla rağbet görmeye başlamıştır. Borsamızın sunmuş olduğu alış satış seçeneklerinin çeşitliliği ve geniş hacmi sayesinde pek çok kullanıcının ilgisini çekmektedir. Özellikle borsa olarak kullanıcı deneyimi ve kullanıcı ara yüzünede oldukça önem verildiğinden, pek çok iyileştirme ve geliştirmeler yapılmaktadır. Zaman içerisinde planlanan önemli değişikliklerde yayına alınarak en iyi hizmetin sunulması hedeflenmektedir.

Robicoin borsamız üzerinden yapacağınız alım satım işlemlerinde kullanıcılar birbirlerine alım satım yaparak kripto para ticareti yapabilmektedirler. Borsamızda yapılacak işlemler ve coin miktarı şu an için 5 adettir. Bunlar; Bitcoin (BTC), Ethereum (ETH), Litecoin (LTC),  Dash (DASH) ve Dogecoin (DOGE) şeklindedir. Merkeziyetsiz ve hiç bir devletin merkez bankasına bağlı olmayan bu para birimlerinin en iyi alım satım yolu da borsalardır. Robicoin olarak borsamızı en iyi şekilde hizmete açarak siz kullanıcılarımız için en rahat şekilde alım satım yapabilmesi ve sizlere en güncel fiyatları gösterebilmek adına çalışmaktayız.

Türkiye Bitcoin Borsası

Türkiye’de de belli başlı kripto para borsaları ortaya çıkmış ve rekabet fazlalaşmıştır. Özellikle yıllardır hizmet verenler olduğu gibi, yenilikçi yönlerini öne çıkartıp rekabete katılanlar da mevcuttur. Robicoin olarak ikinci kısımda bulunarak yenilikçiliğin üzerine eklediğimiz vizyon ile kendi kripto para birimimizi de (RBC) piyasada satışına başlamış bulunmaktayız. Daha önce hiçbir Türk borsasının yapmadığı şekilde bir hareket hedeflenmektedir. BTC borsası olarak faaliyetlerimizi yüksek tutarak kullanıcıları memnun etmeye devam ederken, bir yandan da kendi kripto paramızı siz değerli kullanıcılarımızın hizmetine açıyoruz. Diğer altcoinlerle birlikte Türkiye’nin en büyük Bitcoin borsası olmayı hedefleyen vizyonumuzu bu şekilde daha iyi ifade edebilmekteyiz.

Coin alım satımlarında güvenliğe de oldukça dikkat ettiğimizden SSL sertifikalarımızı, iki faktörlü doğrulama seçeneklerimizi ve soğuk depolar sayesinde hacklenmeye karşı ekstra korumayı da aktif hale getirerek kullanıcılar için en iyi deneyimi sunmayı vizyonlarımız arasında bulundurmaktayız. Robicoin olarak ekibimiz de gerek destek olarak gerek teknik altyapı bakımından sürekli müşterilerimize değer veren bir motivasyonla çalışmaktadır. Bir yandan gelişen coin platformları ve sunulan çözümlerin artması, devletlerin bu duruma karşı olan tavırları ile birlikte bu piyasanın nabzını en iyi şekilde tutabilmeyi kendimize bir görev biliyoruz.

Coin Alma ve Satma Platformu

Coin al sat platformu olarak öncelikli amacımız müşterilerimizin dijital verilerini ve güvenliklerini maksimum düzeyde korumak ve bu korumayı da gelecek olan geri bildirimler ile zenginleştirmektir. Sitede satış yapabilmek için onaylı hesaba ilk açılışta gerek yoktur ve daha sonraki yükselen hesap hacminiz dahilinde hesap onaylatma işlemini gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Coinlerin alım satımı sitedeki hacimi de etkiler ve bu hacimin yüksek olması demek her zaman yüksek ve doyurucu bir borsa oluşumunun habercisidir.


Borsamız, kurulduğu günden bu yana coin alım satım ara yüzlerinde çeşitli değişimler yaparak kullanıcıları memnun etmeye devam etmiştir, özellikle coin al butonunun getirdiği işlevsellik daha da sitedeki alım satım işlemlerini hızlandırmış, aynı şekilde coin sat butonu da rahat bir şekilde coin satımına imkan tanımıştır. Market bölümünde ise kullanıcılara alım satım değil, borsanın kendi üzerinden hızlıca alım satım yapılmaktadır.

Robicoin, düşük komisyon oranları, 7 gün 24 saat müşteri desteği ve hızlı coin alım satım işlemleri bakımından üst düzey bir teknolojik ve yazılımsal altyapıya sahiptir. Eğer coin almak ve satmak istiyorsanız, üye olmak ve alım satım yapmak çok kolay.